top of page

Sosyal Sorumluluk

7 Yıldır Sosyal Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz

Beta Ambalaj “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” bilinciyle tüm paydaşlarına karşı “etik” ve “sorumlu” davranır. Yürüttüğü tüm projelerde sosyal sorumluluk anlayışını ön planda tutar ve buna özen gösterir.
 

Beta Ambalaj, Varyant Group’nun bir parçası olarak, kurulduğu günden bugüne bu ilkeler doğrultusunda faaliyet göstermeye özen göstermiştir. Beta Ambalaj; sürdürülebilir büyüme hedefine yönelik olarak yaptığı her faaliyette doğayı, çevreyi ve iş sağlığını koruyacak önlemler almaktadır.

Beta Ambalaj, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, kısacası sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur.  Bu sebeple Beta Ambalaj,  geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmaya çalışmaktadır.

Ayrıca, faaliyetlerinde tüm paydaşlarına karşı sorumluluğu olduğunun bilincindedir, bu bilinci yasal zorunlulukların ötesinde insana, geleceğe, çevreye ve paydaşlarla olan ilişkilerine yatırım yapmak olarak görmektedir.

beta-ambalaj-burs-programı.jpg

Beta Ambalaj Burs Programı

Beta Burs, 2015 yılında çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın desteği ile, ekonomik zorluk nedeniyle tahsil hayatını sürdürmekte zorlanan başarılı lise ve üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilmiştir. Her yıl ekonomik zorluk nedeniyle tahsil hayatını sürdürmekte zorlanan 30 öğrencinin yanında yer alıyoruz.

beta-ambalaj-eğitim-programı.jpg

Beta Ambalaj Eğitim Programı

Beta Eğitim, 2018 yılında başladığı iş ortaklarına özel eğitim programı sayesinde her yıl pek çok eğitim gerçekleştirmektedir. Her iş ortağımız için yılda bir sefere mahsus eğitim programında aşağıdaki eğitimler verilmektedir.


◉ İş Hayatında Yazışma Teknikleri
◉ Motivasyon ve Zaman Yönetimi
◉ Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme
◉ Depo ve Stok Yönetimi
◉ İş Hayatı ve Stres Yönetimi

beta-ambalaj-ağaçlandırma.PNG

Beta Ambalaj Ağaçlandırma Programı

Beta Ağaçlandırma, 2017 yılında sosyal sorumluluk ve sürdürebilirlik mottosuyla  ağaçlandırma çalışmaları yürütmektedir. Her yıl kasım ayı içerisinde tüm çalışanlarımız ve aileleri ile birlikte ağaçlandırma etkinliği düzenlenmektedir. 

beta ambalaj sosyal sorumluluk projeleri.jpg
bottom of page