top of page

Kocaeli Beta Ambalaj Ürün Gruplarımız

Kocaeli bölgesinde hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında yerinizi alın.
Rekabetçi fiyat ve hızlı termin avantajı ile bölgenizdeki satış temsilcimiz ile iletişim kurmak için bizi arayın.

koli-fefco201-standart-karton.jpg

Standart Koli Grubu

Ürünleriniz güvende!

A.Box depolama kolaylığı, yüksek dayanıklılık ve düşük maliyet yönüyle en cok tercih edilen türdür. A´dan Z`ye tüm sektörler tarafından lojistik ve depolamada tercih edilir.

karton-kosebent-kagit-paper-bracket-baskılı-logolu.png

Karton Köşebent Grubu

Baskılı veya baskısız seçeneği!

Kraft, testliner, saman gibi kağıt cinslerinden üretilen köşebentler ihracat yapan firmaların ihtiyaç duyduğu bir üründür. Köşebentler koli içerisindeki dört köşeye koyulduğu takdirde, kolinin ezinime dayanım gücünü arttırmaktadır.

baskili-koli-bandi-renk-3-4-5-ucuz-uretici.png

Baskılı Koli Bandı Grubu

Kurumsal yapınıza uygun!

 İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz. Baskılı koli bandı kullanımı ambalajınızın tüketim noktasına kadar açılmasını önleyerek kolilenmiş malınıza emniyet ve kişilik kazandırırken ücretsiz reklam ve tanıtım avantajı sağlamaktadır.

kargo-kutusu-kesimli-yedek-parca-kutusu.jpg

Özel Kesimli Kutu Grubu

Koli bandına gerek yok!

Kesimli kutular belirli ürünlere özel olarak tasarlanır ve üretilirler. Üretim şeklinin bir ayricalığı olarak istenilen her form ve her detay kalıplara rahatlıkla uygulanabilir.

petek-panel-baskılı-kartın-seperator-kagit.jpg

Petek Panel Grubu

Çok yüksek dikey taşıma!

Karton petek panel, seperatör olarak üst üste sıralanan ürünlerin arasında ara bölme olarak kullanılır ve palet ile koli içerisinde raf görevi üstlenir. İstenilen her kalınlıkta, genişlikte ve uzunlukta üretilme imkanı vardır.

pe-pet-baskili-plastik-torba-poset-hisir-hali.jpg

Plastik Torba Grubu

Geri dönüşümlü baskılı torbalar!

Depolamada, sevkiyat ve ağır sanayi taşımacılığında, tekstil, hızlı tüketim malları ve her türlü dökme alanında taşıma torbaları kullanımı ile ürünlerin nakliyesi daha kolay olmaktadır. Taşıma torbaları müşteri isteğine bağlı olarak, değişik ölçülerde, baskılı-baskısız olarak üretilmektedir.

İncele
BCA-Triplex-koli-ihracat.jpg

BCA Triplex Koli Grubu

2.000 KG taşıma kapasitesi!

Triplex Koli Çeşitleri, sağlam yapısı ve yüksek mukavemet gücü ile genellikle sanayi sektöründe kullanılan bir ambalaj çeşididir. 2.000 Kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

kagit-karton-palet-olcu-80-120-100-.jpg

Kağıt Palet Grubu

Geri dönüşümlü 3 Tona kadar!

Euro palet ile karşılaştırıldığında daha ekonomik olmakla kalmayıp aynı zamanda %100 geri dönüşümlü olmasında dolayı hem doğaya hemde insan sağlığına zarar vermiyor. Aynı zamanda tekrar hammaddeye dönüşümü sağlanıyor. 

İncele
palet_strech_1.jpg

Streç Film Grubu

Yüksek dayanımlı streçler!

Streç Filmler yağmurdan etkilenmeyen palet streç filmler, keskin kenarlı ürünleri yırtılmadan saran dayanıklılığa ve esneklik kabiliyetine sahiptir. Ekonomik bir ürün olan palet streç filmler, işçilik ve zamandan kazanç sağlar. Palet streç filmlerin manuel ve super power olmak üzere iki seçeneği bulunur. 

Başiskele oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Çayırova oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Darıca oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Derince oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Dilovası oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Gebze oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Gölcük oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

İzmit oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Kandıra oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Karamürsel oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Kartepe oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

Körfez oluklu mukavva, koli, kutu, köşebent, streç, koli bandı, triplex koli, ihracat kolisi, tekstil, abox koli, bca koli üreticisi.

bottom of page