top of page

Koli Bandı Üretimi

Yüksek hızlı makinelerimiz ile 8.000 m² kapalı alanda, yıllık 8000 TON üretim kapasitesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taleplerinizi mevcut stoklarımızdan hızlıca karşılayabilir, özel ebatlı ve 4 renk baskılı taleplerinize ise hızlı bir şekilde karşılayabiliriz.

Beta Ambalaj bant üreticileri içerisinde büyüyerek konumunu ve kalitesini arttırmaktadır. 

Koli Bandı Grubu

guclu-yapistirma-ozelligi.jpg

Güçlü Yapıştırma Özelliği

istenilen-renkte-uretim.jpg

İstenilen Renkte Üretim

istenilen-uzunlukta-uretim.jpg

İstenilen Genişlikte ve Uzunlukta Üretim

baskılı-koli-bandı-gebze-kocaeli-istanbul.jpg

Baskılı Koli Bandı

İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz.

Basklı bant kullananın en büyük avantajları arasında firmanızın daha kurumsal bir yapıda olmasının yanı sıra baskılı ambalaj bant sayesinde ücretsiz olarak reklam ve tanıtım yapma fırsatını da elde etmiş olursunuz. Bu nedenle özel olarak firmalara hazırlanan baskılı koli bandı, kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösterse de genel olarak aynı işlevleri yerine getirmek için kullanılmaktadır.

Renk Baskılı üretim yapılabilmektedir.

akrilik-koli-bandı-fiyat-gebze-toptan-üretici.png

Akrilik Koli Bandı

Akrilik bantları diğer bantlardan ayıran en önemli özellikleri naylon, plastik ve film yüzeylerde kullanılarak uzun ömürlü ve tam verimlilik sağlayan bant türü olmasıdır. Kullanım alanlarının genişliği ve hava şartlarına göre oldukça dayanıklı ve daha fazla verim sağladığı için tercih edilmektedir.

Diğer bant çeşitlerine göre daha dayanıklı ve diğerlerinin ulaşamayacağı seviyelerde akrilik köpük bant sayesinde ulaşarak daha yüksek verimlilik sağlanır. Akrilik köpük bandı hava koşullarına göre yüksek dayanma gücü göstererek dış cephelerde etkin olarak kullanılır ve tam verimlilik alan en etkili bantlar arasında yer alır.

Renk Baskılı üretim yapılabilmektedir.

hotmelt-koli-bandı-fiyat-gebze-toptan-üretici.png

Hotmelt Koli Bandı

Hotmelt bant, ülkemizde genellikle kargo işlemleri sırasında paketlerin kapatılması amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle sürekli olarak kargo işlemleri yapan firmalar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Hotmelt bant kargo yapılacak karton, naylon vb. ürünlerin sağlıklı bir şekilde kapatılarak içinde bulunan ürünlerin zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle Hotmelt bant kargo işlemleriyle ilgilenen firmalar ya da bireysel kullanıcılar için oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

 

Renk Baskılı üretim yapılabilmektedir.

bottom of page